Blog

Zapraszam Cię na opowieści o zmyśle węchu, olejkach eterycznych, aromaterapii, uważności, energii, zdrowiu, ekologii i wielu innych tematach, które dzisiaj warto poznać. Nie zapomnij zaparzyć pyszną herbatę czy kakao, by lektura była jeszcze przyjemniejsza 🙂


Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane. 
- Awicenna

blog o aromaterapii - olejki eteryczne właściwości - julia mafalda, olejkowa szkoła

Przeczytaj

Jakie olejki eteryczne dla dzieci?
olejki eteryczne

Olejki eteryczne dla dzieci – jak stosować?

Czy można stosować olejki eteryczne dla dzieci? Czy skondensowane esencje z roślin nie są dla nich zbyt drażniące? Kiedy i jak ich używać? Czy są takie, których należy unikać? Dzisiaj odpowiemy na wszystkie te pytania. Damy też wskazówki, jak bezpiecznie stosować olejki eteryczne naturalne dla dzieci i które są dla nich absolutnie bezpieczne. Jeśli zatem chcesz włączyć je do codziennej pielęgnacji i terapii,

Przeczytaj wpis »
feng shui szkoła - olejkowa szkoła - oczyszczanie przestrzeni
Feng Shui

Oczyszczanie przestrzeni – wprowadzenie do sztuki feng shui

Czy energia przestrzeni wpływa na nasze życie? O oczyszczaniu ciała ciągle słyszymy bardzo dużo – w końcu to nasze pierwsze i najbliższe “schronienie”, w którym się urodziliśmy i w którym wrócimy do ziemi, więc naturalnym dla nas jest o nie dbać. Jednak energia, która przez nas przepływa, która się w nas zatrzymuje, która drzemie i

Przeczytaj wpis »

Obejrzyj

Posłuchaj

Scroll to Top