Jak tworzyć własne perfumy?

Eliksir Mocy

warsztaty tworzenia perfum naturalnych, dzięki którym wyrazisz siebie

Wyraź się zapachem.

 

Na naszych warsztatach projektowania zapachu poznasz aromaty czystych olejków eterycznych. Zaprzyjaźnisz się z naturą. Stworzysz aromat idealny właśnie dla Ciebie. Połączysz nuty serca i głowy w jedną unikalną kompozycję, która będzie dokładnie taka jak Ty. 

 

Z praktycznych warsztatów komponowania zapachu wyjdziesz z wiedzą, jak w zaciszu domu przygotować naturalne perfumy podkreślające Twój stan emocjonalny albo — wręcz przeciwnie — wyrównujące dysharmonię. Czyste esencje roślinne mogą błyskawicznie podnieść Cię na duchu, przywrócić wiarę we własne możliwości, poprawić koncentrację lub — odwrotnie — wyciszyć i zamknąć w oazie spokoju i ufności.

 

Stwórz swój własny zapach. Wyraź siebie i się wspieraj.

 

 

Czym jest Twój “Eliksir Mocy”

Jest to czysta esencja aromatyczna o mocy terapeutycznej, która pasuje tylko do danej osoby. Pod naszym czujnym okiem stworzysz ją samodzielnie jedynie z naturalnych komponentów – oleju nośnikowego lub spirytusu, wzbogaconego najważniejszymi składnikami perfum: olejkami eterycznymi. 

 

Ten magiczny eliksir:

DIY tworzenie perfum naturalnych - olejki eteryczne

Czego dowiesz się o tworzeniu perfum naturalnych na warsztatach “Eliksiru mocy”?

Przygotuj się na potężną dawkę wiedzy o tworzeniu i roli zapachu. W pierwszej części warsztatów perfumeryjnych dowiesz się, jak:

Czego nauczysz się podczas warsztatu perfum naturalnych?

Wejdziesz do świata perfum. Czystymi aromatami poruszymy najgłębszą nutę Twojej świadomości, duszy i serca. W trakcie praktycznej części zgłębisz tajniki warsztatu perfumeryjnego, dzięki któremu przygotujesz swój własny zapach. 

Proces tworzenia własnych perfum - kompozycji zapachowych - Olejkowa Szkoła

Na zakończenie warsztatów zapachowych dostaniesz do domu ćwiczenia na uważność zmysłową, dzięki którym pobudzisz swoją wrażliwość i sensualność.

Po zakończeniu kursu zapomnisz o poszukiwaniach idealnego aromatu w drogeriach. 

 

 

Koncert dźwiękoterapii na warsztatach aromaterapii - tworzenia perfum

A może warsztat perfum naturalnych przy dźwiękach muzyki?

Chcesz zanurzyć się w dźwiękach muzyki, dzięki której dotrzesz do głębi aromatów?

 

Oferujemy Ci zintegrowany proces tworzenia Eliksiru Mocy — warsztaty projektowania zapachu połączone z wyciszającym koncertem instrumentalnym

 

Uczestnikom kursu zapewniamy

 • muzkę dostrojoną do ich wibracji 
 • pełen relaks
 • muzykoterapię
 • wejrzenie w duszę, co jest niezbędne do projektowania zapachem
 • głębszy kontakt z Eliksirem Mocy

Dla kogo są warsztaty zapachowe Olejkowej Szkoły?

 

Dla każdego, kto:

 

 • ceni sobie własną indywidualność i chce ją podkreślić unikalnymi perfumami
 • szuka zdrowej, naturalnej i bezpiecznej alternatywy dla klasycznych produktów perfumeryjnych
 • chce poznać tajniki natury i czerpać z jej terapeutycznych właściwości
 • marzy o własnych naturalnych kosmetykach do pielęgnacji ciała i umysłu
 • pragnie zapewnić pracownikom ciekawe spotkanie integracyjne — jest to bowiem idealna propozycja dla firm, które dbają o zdrową równowagę w zespole.
Warsztaty perfumiarskie Eliksir Mocy - Olejkowa Szkoła. Warszawa, cała Polska

Gdzie odbywa się warsztat perfum naturalnych?

W Olejkowej Szkole dbamy, by wszystkim było wygodnie. Organizujemy kursy dla osób indywidualnych, grup przyjaciół, firm i ich pracowników. Nasze wyjątkowe warsztaty projektowania zapachu odbywają się dokładnie tam, gdzie chcesz.

 

 • Kursy indywidualne i grupowe prowadzimy w placówkach partnerskich w całej Polsce.
 • Dojedziemy do Ciebie, jeśli czujesz, że Twój dom pomoże Ci szybciej wejść w głębię sensualności. Zabieramy wówczas całe zaplecze sprzętowe, niezliczone ilości olejków eterycznych, dzięki czemu domowe spotkanie ma taką samą wartość, jak stacjonarne warsztaty perfumeryjne w jednej z naszych placówek partnerskich.
 • Możemy również przeprowadzić warsztaty komponowania zapachów w siedzibie firmy lub dojechać do miejsca organizacji spotkania integracyjnego. 

Czas trwania warsztatów z tworzenia własnych nut zapachowych

Terminy warsztatów zapachowych dopasowujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

Zwykle jednak zajęcia trwają około 2 godziny. Finalnie ich długość zależna jest od ilości uczestników kursu. Na końcu warsztatu jest czas na pytania i odpowiedzi. Ta część jest nieprzewidywalna. 


PROWADZĄCY

Julia Mafalda – przewodniczka w świecie dobrego samopoczucia, zapachów, uważności i świadomego życia, przyjaciółka Matki Ziemi. Założycielka Olejkowego Sklepu i Olejkowej Szkoły, gdzie prowadzi autorskie warsztaty aromaterapii oraz destylacji roślin, i gdzie zrzesza mentorów uważnej i holistycznej aromaterapii oraz innych dziedzin naturopatii (np. oddech, medytacja, joga, masaż, uważność, tai chi, medycyna chińska, ajurweda). Współwłaścicielka marki olejków Oilo, w ramach której sprowadza czyste olejki eteryczne, oleje bazowe i hydrolaty z ekologicznych farm z całego świata. Członkini Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia. Założycielka i CEO międzynarodowego projektu Ethy Maps, zrzeszającego ekologiczne i etyczne miejsca i projekty na całym świecie.

 

Ramzi Attia – multi-instrumentalista, producent muzyczny, podróżnik, muzyko terapeuta o polsko-tunezyjskiej narodowości. Na co dzień komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi kręgi bębniarskie oraz sesje muzyko-terapeutyczne, występuje na żywo, tworząc live sety, gra na instrumentach takich jak djembe, darbuka, congi, gitara, flet indiański, syntezator i inne. Misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, płynącą z wysoko wibracyjnych dźwięków, które wprowadzają w nowe stany umysłu. Podczas występów na żywo oraz warsztatów, jego intencją jest zaproszenie do przestrzeni nieskrępowanej ekspresji, pełnej obecności i boskiego przepływu. 

Klimaty: Downtempo, Organic House, Soul. Profil na Youtube.


Co jeszcze mamy dla Ciebie oprócz warsztatu perfumeryjnego?​

Warsztaty tworzenia własnych zapachów możesz również połączyć z kursem Podstawy aromaterapii. 

 

Jeśli po tym zestawie nadal będziesz czuć niedosyt, mamy dla Ciebie jeszcze inne grupy warsztatów poświęconych zapachowi:

 

Która opcja najbardziej przypadła Ci do gustu?

 • Warsztaty tworzenia własnych zapachów w Twoim domu?
 • Spotkanie w grupie przyjaciół w Olejkowej Szkole?
 • Niezapomniana impreza integracyjna?

Odezwij się mailowo lub telefonicznie. 

 

Chętnie przekażemy Ci tajniki komponowania zapachów wybranymi olejkami eterycznymi.

Scroll to Top