Podstawy aromaterapii

Zapach - narzędzie do samopoznania. Podstawy aromaterapii i uważność zmysłowa.

Na warsztatach uczestnicy otrzymują dużą porcję wiedzy na temat zmysłu węchu, roli zapachu w życiu człowieka, a także najważniejsze informacje dotyczące olejków eterycznych i wprowadzenia aromaterapii do codziennego życia jako samodzielnej praktyki profilaktycznej i leczniczej.

 

Druga część warsztatów wprowadza w świat uważności zmysłowej i jest okazją do poznania kilkudziesięciu najważniejszych roślinnych zapachów terapeutycznych pochodzących z organicznych, etycznych upraw, dzięki czemu po warsztatach uczestnicy wiedzą, jak rozpoznać wysokiej jakości olejki. 

podstawy aromaterapii - olejkowa szkoła

Warsztaty PODSTAWY AROMATERAPII obejmują zagadnienia:

Warsztaty aromaterapii w Twoim domu?
A może warsztaty wellness dla firm?

Z przyjemnością zrealizuję Twoje potrzeby 🙂 

Odezwij się do mnie mailowo lub telefonicznie!

Scroll to Top