Stwórz swój
Eliksir Mocy

Warsztat tworzenia naturalnych botanicznych perfum i serum DIY

Rośliny od zawsze przychodzą nam na pomoc. Nie tylko ludziom – zwierzęta, wyczuwając nieprawidłowości w swoich organizmach, intuicyjnie sięgają po odpowiednie rośliny.

 

Tak samo byłoby z nami, gdybyśmy potrafili słuchać… swojego węchu. Ale w tych warsztatach łączymy uważność zmysłu węchu i zmysłu słuchu w najlepszej możliwej formie!

Czym jest "Eliksir Mocy"?

To Twoja autorska zapachowa mieszanka olejków eterycznych, na oleju roślinnym lub spirytusie, która służy jako:

DIY tworzenie perfum naturalnych - olejki eteryczne

Warsztaty perfumiarskie "Eliksir Mocy" to:

Kąpiel w aromatycznych dźwiękach instrumentów na żywo

aromaterapia dźwiękoterapia - ramzi attia, julia mafalda


PROWADZĄCY

Julia Mafalda – przewodniczka w świecie zapachów, uważności i świadomego życia, przyjaciółka Matki Ziemi. Założycielka Olejkowego Sklepu i Olejkowej Szkoły, gdzie prowadzi autorskie warsztaty aromaterapii oraz destylacji roślin, i gdzie zrzesza mentorów uważnej i holistycznej aromaterapii oraz innych dziedzin naturopatii (np. oddech, medytacja, joga, masaż, medycyna chińska). Współwłaścicielka marki olejków Oilo, w ramach której sprowadza czyste olejki eteryczne, oleje bazowe i hydrolaty z ekologicznych farm z całego świata. Członkini Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia. Założycielka i CEO międzynarodowego projektu Ethy Maps, zrzeszającego ekologiczne i etyczne miejsca i projekty na całym świecie. 


Ramzi Attia – multi-instrumentalista, producent muzyczny, podróżnik, muzyko terapeuta o polsko-tunezyjskiej narodowości. Na co dzień komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi kręgi bębniarskie oraz sesje muzyko-terapeutyczne, występuje na żywo, tworząc live sety, gra na instrumentach takich jak djembe, darbuka, congi, gitara, flet indiański, syntezator i inne. Misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, płynącą z wysoko wibracyjnych dźwięków, które wprowadzają w nowe stany umysłu. Podczas występów na żywo oraz warsztatów, jego intencją jest zaproszenie do przestrzeni nieskrępowanej ekspresji, pełnej obecności i boskiego przepływu. 

Klimaty: Downtempo, Organic House, Soul. Profil na Youtube.


Stwórz swój Eliksir Mocy we własnym domu!

Przyjedziemy do Ciebie, jeśli tylko chcesz.

 

Wystarczy, że napiszesz wiadomość email przez formularz kontaktowy na dole strony. Możesz też zadzwonić 🙂

 

 

To prywatne spotkanie, którego rezultatem są Twoje własne, autorskie aromaterapeutyczne perfumy botaniczne (i tym samym kompozycja zapachowa), ogrom wiedzy o zmyśle węchu i aromaterapii oraz praktyczne zapoznanie się z kilkudziesięcioma olejkami eterycznymi najwyższej jakości z całego świata, a także – zwieńczenie procesu, czyli prywatny koncert z intencją tylko dla Ciebie.

Masz fajne miejsce na warsztaty?

Szukasz warsztatów dla większej grupy?

Sprawdź ofertę i odezwij do mnie emailowo lub telefonicznie!

Scroll to Top