warsztaty medicine movement - aromaterapia - olejkowa szkoła
fot. Agata Cytacka

Aromatic Sounds - Taniec Zmysłów

Warsztaty łączące elementy aromaterapii, dźwiękoterapii, technik oddechowych, medicine movement i medytacji.

Połączenie ze swoim Źródłem to jedno z większych wyzwań współczesnego świata. W chaotycznym gąszczu wszechobecnych (dez)informacji i codziennej zadaniowości trudno wejść w czułą i głęboką uważność ze swoim ciałem, umysłem i energią pełnej Obecności. Jednocześnie, będąc wyjątkowo złożonymi istotami, potrzebujemy wielowymiarowych przestrzeni, dzięki którym możemy wejść w bliskie połączenie ze swoją Prawdą, uwolnić zastane emocje, poruszyć przepływ, ukochać swoje ciało w wiecznym tu i teraz. 

 

Medycyna dźwięku, tańca, medytacji i roślin aromatycznych to połączenie, które przenosi nas w przestrzeń bardzo intymną, ponadczasową, głęboko poruszającą struny podświadomości, dzięki którym może wybrzmieć nasze prawdziwe „ja”, wreszcie wyrażone w ruchu, oddechu i odpuszczeniu. 

 

Zmysł węchu to najstarszy zmysł przetrwania i samoświadomości, który przenosi nas w czasie tam, gdzie chcemy, jednocześnie osadzając w teraźniejszości. Uważny kontakt z zapachami roślin terapeutycznych pomaga uwolnić nieuzdrowione traumy, niepotrzebne już wzorce, nieaktualne programy. Uważny oddech przywołuje ciało do równowagi, odświeża przeplyw Qi. Wysoko wibrujące dźwięki otwierają ciało i umysł na rozluźnienie, zapraszając do organicznego ruchu, umożliwiając jeszcze większych przepływ w naszym polu energetycznym. W końcu – czuła medytacja prowadzona opiekuje się przestrzenią mentalną, prowadząc umysł tam, gdzie czasem najtrudniej mu być – w sprzyjającym tu i teraz.

 

Warsztaty AROMATIC SOUNDS – TANIEC ZMYSŁÓW to jedyne tak holistyczne warsztaty w Polsce, a może i jeszcze dalej!

warsztaty aromaterapii - taniec - medicine movement - olejkowa szkoła, ramzi attia
fot. Agata Cytacka

Program warsztatów
AROMATIC SOUNDS - Taniec Zmysłów:


PROWADZĄCY

Julia Mafalda – przewodniczka w świecie zapachów, uważności i świadomego życia, przyjaciółka Matki Ziemi. Założycielka Olejkowego Sklepu i Olejkowej Szkoły, gdzie prowadzi autorskie warsztaty aromaterapii oraz destylacji roślin, i gdzie zrzesza mentorów uważnej i holistycznej aromaterapii oraz innych dziedzin naturopatii (np. oddech, medytacja, joga, masaż, medycyna chińska). Współwłaścicielka marki olejków Oilo, w ramach której sprowadza czyste olejki eteryczne, oleje bazowe i hydrolaty z ekologicznych farm z całego świata. Członkini Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia. Założycielka i CEO międzynarodowego projektu Ethy Maps, zrzeszającego ekologiczne i etyczne miejsca i projekty na całym świecie. 


Ramzi Attia – multi-instrumentalista, producent muzyczny, podróżnik, muzyko terapeuta o polsko-tunezyjskiej narodowości. Na co dzień komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi kręgi bębniarskie oraz sesje muzyko-terapeutyczne, występuje na żywo, tworząc live sety, gra na instrumentach takich jak djembe, darbuka, congi, gitara, flet indiański, syntezator i inne. Misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą, płynącą z wysoko wibracyjnych dźwięków, które wprowadzają w nowe stany umysłu. Podczas występów na żywo oraz warsztatów, jego intencją jest zaproszenie do przestrzeni nieskrępowanej ekspresji, pełnej obecności i boskiego przepływu. 

Klimaty: Downtempo, Organic House, Soul. Profil na Youtube.


Praktyki oddechowe powstały we współpracy z mentorką Olejkowej Szkoły – Sylwią Buczak – Sztuka dobrostanu. Sylwia to arteterapeutka, instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa, a także aromacoach. Pasjonatka dobrostanu, zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do życia i zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. 

Warsztaty aromaterapii w Twoim domu?
A może warsztaty wellness dla firm?

Z przyjemnością zrealizujemy Twoje potrzeby 🙂 

Odezwij się do nas mailowo lub telefonicznie!

Scroll to Top