Webinar o aromaterapii (kurs aromaterapii, aromapsychologia) - Olejkowa Szko艂a, Julia Mafalda Viviani

馃尭 Pachn膮cy List # 1: Czy olejki s膮 na wszystko?

Spis tre艣ci wpisu

Je艣li m贸wi膮c „wszystko” mia艂abym na my艣li:

 • stres
 • niepok贸j
 • frustracj臋
 • przem臋czenie
 • przebod藕cowanie
 • brak weny
 • brak koncentracji
 • niepewno艣膰 siebie
 • nadmierne emocje i wahania nastroj贸w
 • a tak偶e ogromny wachlarz chor贸b cywilizacyjnych…

… to mog臋 艣mia艂o odpowiedzie膰: TAK – olejki mog膮 Ci pom贸c poradzi膰 sobie z ka偶d膮 sytuacj膮, kt贸ra 艣wiadczy o nier贸wnowadze psychofizycznej. I zamierzam Ci to udowodni膰.

To w艂a艣nie olejki eteryczne s膮 upragnionym panaceum, kt贸rego alchemicy szukaj膮 od niepami臋tnych czas贸w, cho膰 otacza nas ono z ka偶dej strony. Aromatyczna flora to po prostu jedna wielka apteka. Trzeba jedynie wiedzie膰, jak z niej korzysta膰. I wcale nie trzeba by膰 Marie Curie-Sk艂odowsk膮, by zrozumie膰 niezwyk艂y potencja艂 po艂膮czenia staro偶ytnej fitochemii przyrody i tajemniczej mocy naszego m贸zgu (oraz zmys艂u w臋chu).

Co nie oznacza, 偶e olejki wykonaj膮 za Ciebie prac臋, kt贸r膮 zapewne musisz zrobi膰 we w艂asnym zakresie (jak np. zmiana perspektywy czy za艂o偶e艅). Ale to w艂a艣nie aromatyczne esencje ro艣lin wykorzystywane s膮 od tysi膮cleci, by pom贸c nam przej艣膰 przez trudne sytuacje, wp艂yn膮膰 na nastawienie psychiczne, a co za tym idzie – podj膮膰 korzystniejsze dla nas decyzje.

Jak dzia艂aj膮 olejki eteryczne?

Te male艅kie moleku艂y ro艣linne pomagaj膮 nam zasn膮膰, rozbudzi膰 si臋 i wej艣膰 w stan kreatywno艣ci (ja, na przyk艂ad, nie siadam ju偶 do pisania Pachn膮cych List贸w bez inhalowania si臋 mieszank膮 Be Strong – Jasny Umys艂, kt贸ra natychmiast stawia m贸j umys艂 na baczno艣膰, a dzi臋ki temu rytua艂owi odnajduj臋 ogromn膮 przyjemno艣膰 w pisaniu do Ciebie tej aroma-epistolografii!).


Dodam, 偶e dzisiaj aroma-marketing, czyli stosowanie konkretnych zapach贸w w sklepach, hotelach czy SPA, by manipulowa膰 decyzjami potencjalnych klient贸w, jest szeroko i szybko rozwijaj膮cym si臋 trendem w biznesie. Je艣li wi臋c i Ty chcesz pozna膰 lepiej sw贸j zmys艂 w臋chu i zhakowa膰 sw贸j m贸zg olejkami eterycznymi – zapraszam Ci臋 na BEZP艁ATNY WEBINAR, w kt贸rym opowiem m.in.:


 • Jak wprowadza膰 olejki eteryczne do swojego 偶ycia, by czerpa膰 z nich ogromne korzy艣ci dla zdrowia i samopoczucia?
 • Jakie s膮 najskuteczniejsze techniki stosowania olejk贸w eterycznych w celu osi膮gni臋cia g艂臋bokiego relaksu?
 • Jak zwi臋kszy膰 poziom energii z wykorzystaniem aromaterapii?
 • Jak stosowa膰 olejki eteryczne dla poprawy koncentracji i skupienia?
 • I w ko艅cu: jak bezpiecznie dawkowa膰 olejki eteryczne?

Odpowiem te偶 na odwieczny dylemat:

 • Dyfuzor czy kominek?
 • Czy olejki eteryczne s膮 bezpieczne dla dzieci i zwierz膮t?
 • Czy kobiety w ci膮偶y i karmi膮ce piersi膮 mog膮 korzysta膰 z aromaterapii?


Je艣li chcesz dowiedzie膰 si臋 tego wszystkiego BEZP艁ATNIE podczas mojego webinaru (a jak wiesz, cz臋sto takich rzeczy nie robi臋, a jak robi臋, to tylko raz w danym temacie, wi臋c jest to niepowtarzalna okazja), to koniecznie ZAREJESTRUJ SI臉 POD TYM LINKIEM.


P.S. – Je艣li znasz kogo艣, kto ch臋tnie skorzysta z takiego webinaru – prze艣lij mu ten Pachn膮cy List!

Lub sam link do wydarzenia.

P.S. 2 – Za tydzie艅 napisz臋 w Pachn膮cym Li艣cie o rozmaitych nowo艣ciach w sklepie i w szkole, wi臋c „stay tuned”! Je艣li jeszcze nie jeste艣 odbiorc膮 Pachn膮cych List贸w – zach臋cam do zapisu. Wysy艂am je co poniedzia艂ek, na przyjemny start tygodnia 馃檪聽

Napisane przez:

Jakie olejki eteryczne dla dzieci?
olejki eteryczne

Olejki eteryczne dla dzieci – jak stosowa膰?

Czy mo偶na stosowa膰聽olejki eteryczne dla dzieci?聽Czy skondensowane esencje z ro艣lin nie s膮 dla nich zbyt聽dra偶ni膮ce?聽Kiedy i jak聽ich u偶ywa膰?聽Czy s膮 takie, kt贸rych nale偶y聽unika膰? Dzisiaj odpowiemy na wszystkie te pytania. Damy te偶 wskaz贸wki, jak bezpiecznie stosowa膰 olejki eteryczne naturalne dla dzieci i kt贸re s膮 dla nich聽absolutnie bezpieczne. Je艣li zatem chcesz w艂膮czy膰 je do codziennej piel臋gnacji i terapii,

Przeczytaj wpis 禄
feng shui szko艂a - olejkowa szko艂a - oczyszczanie przestrzeni
Feng Shui

Oczyszczanie przestrzeni – wprowadzenie do sztuki feng shui

Czy energia przestrzeni wp艂ywa na nasze 偶ycie? 聽 O oczyszczaniu cia艂a ci膮gle s艂yszymy bardzo du偶o 鈥 w ko艅cu to nasze pierwsze i najbli偶sze 鈥渟chronienie鈥, w kt贸rym si臋 urodzili艣my i w kt贸rym wr贸cimy do ziemi, wi臋c naturalnym dla nas jest o nie dba膰. Jednak energia, kt贸ra przez nas przep艂ywa, kt贸ra si臋 w nas zatrzymuje, kt贸ra drzemie

Przeczytaj wpis 禄
Scroll to Top