Stwórz swój
Hydrolat

Warsztat destylacji olejków eterycznych i naturalnego toniku do twarzy i włosów

Inaczej zwany hydrosolem, hydrolat to tzw. lecznicza woda roślinna, powszechnie stosowana do odświeżania i nawilżania skóry twarzy. Jednak jest wiele zastosowań hydrolatów – w zależności od właściwości roślin, z której są destylowane.

Hydrolat może służyć jako:

warsztaty z destylacji olejków eterycznych i hydrolatów - olejkowa szkoła

Część teoretyczna warsztatu destylacji hydrolatu obejmuje:

Część praktyczna warsztatu destylacji hydrolatu obejmuje:

destylacja hydrolatu z pokrzywy - olejkowa szkoła, pokrzywnik

PROWADZĄCY

Julia Mafalda – przewodniczka w świecie zapachów, uważności i świadomego życia, przyjaciółka Matki Ziemi. Założycielka Olejkowego Sklepu i Olejkowej Szkoły, gdzie prowadzi autorskie warsztaty aromaterapii oraz destylacji roślin, i gdzie zrzesza mentorów uważnej i holistycznej aromaterapii oraz innych dziedzin naturopatii (np. oddech, medytacja, joga, masaż, medycyna chińska). Współwłaścicielka marki olejków Oilo, w ramach której sprowadza czyste olejki eteryczne, oleje bazowe i hydrolaty z ekologicznych farm z całego świata. Członkini Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia. Założycielka i CEO międzynarodowego projektu Ethy Maps, zrzeszającego ekologiczne i etyczne miejsca i projekty na całym świecie.

Beata Kownackakosmetolog, terapeuta spa, masażystka, logopeda, nauczyciel. Prowadząca 15 lat własne studio kosmetyki holistycznej OGRÓD SPA w Zielonej Górze. W swojej pracy łączy wiedzę z dziedziny medycyny, kosmetologii, dietetyki, zdrowego stylu życia, naturalnego wyglądu oraz rozwoju osobistego. Zafascynowana roślinami i ich działaniem w kosmetyce, jak również w kuchni. Zbiera, suszy, maceruje rośliny, które wykorzystuje w swoim spa. Ukończyła kilkanascie kursów masażu, warsztatów rozwoju osobistego. Absolwentka Collegium Cosmeticum, Ekspert Zdrowia i Urody, jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka, nieustannie poszerza wiedzę, uczestnicząc w corocznych sympozjach naukowych LNE w Krakowie oraz Sympozjach Kosmprof. Aromaterapia, wytwarzanie hydrolatów, wód kwiatowych i olejków eterycznych w tradycyjnych alembikach miedzianych to jej świeża fascynacja, w której bardzo się spełnia. Jest również absolwentką warsztatów Olejkowej Szkoły Julii Mafaldy w tym zakresie.

Stwórz swój hydrolat we własnym domu!

Przyjadę do Ciebie, jeśli tylko chcesz.

Wystarczy, że napiszesz do mnie email przez formularz kontaktowy na dole strony, a czym prędzej się do Ciebie odezwę!

Inwestycja w cały warsztat do 3 uczestników, którego rezultatem jest Twój własny hydrolat w ilości 1,5-4 litrów oraz ogrom wiedzy aromaterapeutycznej

i know-how destylacji to 1000 zł.

Masz fajne miejsce na warsztaty?

Szukasz współpracy edukacyjnej pod kątem większej grupy?

Sprawdź ofertę i odezwij do mnie emailowo lub telefonicznie.