Julia Mafalda - Olejkowa Szkoła

Julia Mafalda Viviani

założycielka Olejkowej Szkoły

Najlepiej byłoby poznać się na żywo, ale jeśli już teraz chcesz wiedzieć, jakie jest moje doświadczenie zawodowe, co jest moją „misją”, jakie mam pasje i jaką filozofią kieruję się w życiu – postaram się to tutaj streścić!

Przez pierwszych 15 lat życia zawodowego zajmowałam się głównie fotografią reporterską i komercyjną, produkcją filmową, dziennikarstwem i pracą z językami obcymi (jestem magistrem filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim). Spontaniczne podróże po świecie, dłuższe przystanki w Los Angeles, Paryżu i Rzymie oraz poznawanie osobliwych ludzi i rozmaitych obyczajów ukształtowało we mnie poczucie wolności, miłości, akceptacji i radości, niezależnie od miejsca i sytuacji. Dzisiaj dzielę się tym, co uważam za istotne, praktyczne i efektywne na ścieżce do długowieczności w obfitości. 

Jak używać olejków eterycznych - WARSZTATY AROMATERAPII - Olejkowa Szkoła

Jestem inicjatorką i liderką kilku projektów z zakresu ekologii, zdrowia i edukacji. Oto najważniejsze z tych, które obecnie prowadzę:

 

Olejkowa Szkoła to akademia, która skupia się na przekazaniu wiedzy z zakresu holistycznej aromaterapii i wszelkich innych form terapii naturalnych podtrzymujących dobrostan psycho-fizyczny, takich jak świadomy oddech, akupresura, ziołolecznictwo, psychoterapia czy feng shui. Do współtworzenia materiałów edukacyjnych zapraszam specjalistów z różnych dziedzin, a sama jestem absolwentką amerykańskich uczelni: Yale University i Tisserand Institute oraz wielu kursów na legendarnej platformie MindValley, gdzie ukończyłam m.in. kurs hipnoterapii Marisy Peer, medycyny energetycznej Donny Eden i Silva UltraMind Method Vishena Lakhiani. Jestem również kursantką międzynarodowego Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu.

Sama jestem obecnie twórczynią autorskich warsztatów, kursów i e-booków z dziedziny aromaterapii i mindfulness na zlecenie znanych firm takich jak Young Living, Nature’s Sunshine, Instytut Aromaterapii czy Alchemista (Festiwal Wibracje).

Olejkowy Sklep to miejsce, w którym kupisz w pełni naturalne, certyfikowane olejki eteryczne, oleje bazowe, olejki CBD, zioła i hydrolaty najwyższej jakości – pochodzące z czystych, ekologicznych i rodzimych upraw, zbierane i destylowane z miłością i świadomością, transportowane i konfekcjonowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów. Jako olejkowa rodzina, mamy kontrolę na każdym etapie dystrybucji tych produktów, dlatego stworzyliśmy własną markę olejków o nazwie Oilo – Organic Oils.

 

 

Jako ambasadorka życia o głębokim szacunku do przyrody i świadomej, etycznej konsumpcji jestem również założycielką dość szerokiego, międzynarodowego  projektu Ethy, który składa się z dwóch części: Ethy Maps – eko mapa świata oraz Ethy Academy – baza wiedzy o tym, co jest prawdziwie ekologiczne oraz oferta CSR dla firm i organizatorów wydarzeń.

 

To projekt, za który otrzymałam nagrodę od pierwszego współczesnego producenta olejków eterycznych dostępnych dla ludzi – Young Living 5×5 Achieve: Zero Waste.  Jestem też współautorką e-booków: EKO Dom, EKO Szafa oraz EKO Sprzątanie, w których pokazuję, jak żyć zdrowo i ekologicznie, m.in. stosując czyste olejki eteryczne w codziennym życiu.

Julia Mafalda Viviani - Olejkowa Szkoła
Scroll to Top