Julia Mafalda - Olejkowa Szkoła & Sklep - kursy i warsztaty aromaterapii, właściwości olejków eterycznych, mindfulness

Julia
Mafalda

założycielka Olejkowej Szkoły

Najlepiej byłoby poznać się na żywo, ale jeśli już teraz chcesz wiedzieć, jakie jest moje doświadczenie zawodowe, co jest moją „misją”, jakie mam pasje i jaką filozofią kieruję się w życiu – postaram się to tutaj streścić!

Przez pierwszych 15 lat życia zawodowego zajmowałam się głównie fotografią reporterską i komercyjną, produkcją filmową, dziennikarstwem i pracą z językami obcymi (jestem magistrem filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim). Spontaniczne podróże po świecie, dłuższe przystanki w Los Angeles, Paryżu i Rzymie oraz poznawanie osobliwych ludzi i rozmaitych obyczajów ukształtowało we mnie poczucie wolności, miłości, akceptacji i radości, niezależnie od miejsca i sytuacji. Dzisiaj dzielę się tym, co uważam za istotne, praktyczne i efektywne na ścieżce do długowieczności w obfitości. 

Jestem inicjatorką i liderką kilku projektów z zakresu ekologii, zdrowia i edukacji. Oto najważniejsze z tych, które obecnie prowadzę:

Olejkowa Szkoła to akademia, która skupia się na przekazaniu wiedzy z zakresu holistycznej aromaterapii i wszelkich innych form terapii naturalnych i świadomego życia, takich jak głęboki oddech, akupresura, ziołolecznictwo czy feng shui. Do współtworzenia materiałów edukacyjnych zapraszam specjalistów z różnych dziedzin, a sama jestem członkinią międzynarodowego Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia. 

Olejkowy Sklep to miejsce, w którym kupisz w pełni naturalne, certyfikowane olejki eteryczne, oleje bazowe, olejki CBD, zioła i hydrolaty najwyższej jakości – pochodzące z czystych, ekologicznych i rodzimych upraw, zbierane i destylowane z miłością i świadomością, transportowane i konfekcjonowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów. Jako olejkowa rodzina, mamy kontrolę na każdym etapie dystrybucji tych produktów, dlatego stworzyliśmy własną markę olejków o nazwie Oilo – Organic Oils.

Jako aktywistka i zwolenniczka ekologicznego życia i sprawiedliwego handlu, współtworzę dwa duże projekty związane ściśle z edukacją ekologiczną, odpowiedzialną konsumpcją i gospodarką cyrkularną:

 

Ethy to międzynarodowy projekt, który składa się z dwóch części: Ethy Maps – eko mapa świata, Ethy Academy – baza wiedzy i oferta CSR dla firm i organizatorów wydarzeń. To projekt, którego jestem założycielką i za który otrzymałam nagrodę od pierwszego współczesnego producenta olejków eterycznych – Young Living 5×5 Achieve: Zero Waste


Momkey
to projekt, który powstał z potrzeby serca i bardzo spontanicznie, z właściwymi osobami, o właściwiej porze, na właściwym miejscu. Uważność, ekologia głęboka, świadomość, zero waste, upcykling, DIY, empatia, opowieści, wyobraźnia, zabawa, rozwiązywanie problemów… To wszystko Super Moce każdego z nas, dlatego celem Momkey jest uświadomienie tego wszystkim dzieciom! Jeśli jesteś rodzicem – koniecznie dowiedz się więcej na momkey.world 🙂

Projekt ma już na koncie kilka sukcesów, wyróżnień i nagród, m.in. wygrał nagrodę zielonej edycji Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju, do której zostałam zaproszona.

Scroll to Top