Julia
Mafalda

założycielka Olejkowej Szkoły

Najlepiej byłoby poznać się na żywo, ale jeśli już teraz chcesz wiedzieć, jakie jest moje doświadczenie zawodowe, co jest moją „misją”, jakie mam pasje i jaką filozofią kieruję się w życiu – postaram się to tutaj streścić!

Przez pierwszych 15 lat życia zawodowego zajmowałam się głównie fotografią reporterską i komercyjną, produkcją filmową, dziennikarstwem i pracą z językami obcymi (jestem magistrem filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim). Spontaniczne podróże po świecie, dłuższe przystanki w Los Angeles, Paryżu i Rzymie oraz poznawanie osobliwych ludzi i rozmaitych obyczajów ukształtowało we mnie poczucie wolności, miłości, akceptacji i radości, niezależnie od miejsca i sytuacji. Dzisiaj dzielę się tym, co uważam za istotne, praktyczne i efektywne na ścieżce do długowieczności w obfitości. 

Jestem inicjatorką i liderką kilku projektów z zakresu ekologii, zdrowia i edukacji. Oto najważniejsze z tych, które obecnie prowadzę:

 

Olejkowa Szkoła to akademia, która skupia się na przekazaniu wiedzy z zakresu holistycznej aromaterapii i wszelkich innych form terapii naturalnych i świadomego życia, takich jak głęboki oddech, akupresura, ziołolecznictwo czy feng shui. Do współtworzenia materiałów edukacyjnych zapraszam specjalistów z różnych dziedzin, a sama jestem członkinią międzynarodowego Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia. 

Olejkowy Sklep to miejsce, w którym kupisz w pełni naturalne, certyfikowane olejki eteryczne, oleje bazowe, olejki CBD, zioła i hydrolaty najwyższej jakości – pochodzące z czystych, ekologicznych i rodzimych upraw, zbierane i destylowane z miłością i świadomością, transportowane i konfekcjonowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów. Jako olejkowa rodzina, mamy kontrolę na każdym etapie dystrybucji tych produktów, dlatego stworzyliśmy własną markę olejków o nazwie Oilo – Organic Oils.

Jako aktywistka i zwolenniczka ekologicznego życia i sprawiedliwego handlu, współtworzę dwa duże projekty związane ściśle z edukacją ekologiczną, odpowiedzialną konsumpcją i gospodarką cyrkularną:

 

Ethy to międzynarodowy projekt, który składa się z dwóch części: Ethy Maps – eko mapa świata, Ethy Academy – baza wiedzy i oferta CSR dla firm i organizatorów wydarzeń. To projekt, którego jestem założycielką i za który otrzymałam nagrodę od pierwszego współczesnego producenta olejków eterycznych – Young Living 5×5 Achieve: Zero Waste


Momkey
to projekt, który powstał z potrzeby serca i bardzo spontanicznie, z właściwymi osobami, o właściwiej porze, na właściwym miejscu. Uważność, ekologia głęboka, świadomość, zero waste, upcykling, DIY, empatia, opowieści, wyobraźnia, zabawa, rozwiązywanie problemów… To wszystko Super Moce każdego z nas, dlatego celem Momkey jest uświadomienie tego wszystkim dzieciom! Jeśli jesteś rodzicem – koniecznie dowiedz się więcej na momkey.world 🙂

Projekt ma już na koncie kilka sukcesów, wyróżnień i nagród, m.in. wygrał nagrodę zielonej edycji Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju, do której zostałam zaproszona.

Przewiń do góry